sobota, 22 października 2011

PORTRETOWA GLAMOUR ANNY

Patrząc na takie ogromne oczy nie sposób się oprzeć :) Sesję Pani Ania otrzymała w prezencie od swojego chłopaka. Czy to dobry pomysł na prezent pod choinkę? Moim skromnym zdaniem jak najbardziej tak :)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)







piątek, 21 października 2011

NOWE LOGO

Pracownia Fotografii i Wizażu ma już swoje logo. Dobrego grafika niełatwo znaleźć. Dziękuję za profesjonalizm Piotrowi Margas z Pracowni Graficznej Oneshot oraz Studio Foto Ursus, z którym współpracuję i myślę, że nie raz bardzo owocnie. A tutaj efekt pracy Piotra i chwalę się nowym logo. Jak sie podoba?

wtorek, 4 października 2011

PIĘKNO KOBIECEGO CIAŁA

Osoba, której robiłam zdjęcia nie mogła zgodzić się na ich publikację ze względu na wykonywaną pracę, zatem tylko cztery zdjęcia z tej sesji ale podkreślające niezwykłe piękno kobiety będącej w stanie błogosławionym.

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)