Patrząc na takie ogromne oczy nie sposób się oprzeć :) Sesję Pani Ania otrzymała w prezencie od swojego chłopaka. Czy to dobry pomysł na prezent pod choinkę? Moim skromnym zdaniem jak najbardziej tak :)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
sobota, 22 października 2011
piątek, 21 października 2011
NOWE LOGO
Pracownia Fotografii i Wizażu ma już swoje logo. Dobrego grafika niełatwo znaleźć. Dziękuję za profesjonalizm Piotrowi Margas z Pracowni Graficznej Oneshot oraz Studio Foto Ursus, z którym współpracuję i myślę, że nie raz bardzo owocnie. A tutaj efekt pracy Piotra i chwalę się nowym logo. Jak sie podoba?
wtorek, 4 października 2011
PIĘKNO KOBIECEGO CIAŁA
Osoba, której robiłam zdjęcia nie mogła zgodzić się na ich publikację ze względu na wykonywaną pracę, zatem tylko cztery zdjęcia z tej sesji ale podkreślające niezwykłe piękno kobiety będącej w stanie błogosławionym.
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
Subskrybuj:
Posty (Atom)











