wtorek, 31 stycznia 2012

MIŚ DO PRZYTULANIA

Dzisiaj jest Światowy Dzień Przytulania. Cudowne święto. Zatem jeśli ktoś nie ma ulubionego misia na podorędziu niech przytuli chociaż swojego sąsiada ;)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)












poniedziałek, 23 stycznia 2012

SŁODKA SESYJKA RODZINNA

Jak się ma 11 miesięcy to się jest już dużym facetem i można pozować z różnymi fajnymi przedmiotami przy jednoczesnej próbie ich konsumpcji... :)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)











wtorek, 17 stycznia 2012

WYMARZONA SESJA PORTRETOWA

Wymarzona, bo wszystko poszło gładko i bardzo sprawnie a dziewczyny pozowały genialnie!

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)











środa, 11 stycznia 2012

WITAJ 2012

NOWY ROK. Nowe nadzieje na realizację planów, marzeń i postanowień noworocznych ;)
Tymczasem po dłuższej pracowitej przerwie zaczynam blogowanie oczywiście od fantastycznego urlopu w Alpach francuskich.
Kilka ulubionych fotek, a te, na których jestem to by Anna Jończyk i Jacek Firląg.

Pozdrowienia Kochani i życzę realizacji postanowień i powodzenia we wszystkich sferach życia :)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)