Dzisiaj jest Światowy Dzień Przytulania. Cudowne święto. Zatem jeśli ktoś nie ma ulubionego misia na podorędziu niech przytuli chociaż swojego sąsiada ;)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
wtorek, 31 stycznia 2012
poniedziałek, 23 stycznia 2012
SŁODKA SESYJKA RODZINNA
Jak się ma 11 miesięcy to się jest już dużym facetem i można pozować z różnymi fajnymi przedmiotami przy jednoczesnej próbie ich konsumpcji... :)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
wtorek, 17 stycznia 2012
WYMARZONA SESJA PORTRETOWA
Wymarzona, bo wszystko poszło gładko i bardzo sprawnie a dziewczyny pozowały genialnie!
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
środa, 11 stycznia 2012
WITAJ 2012
NOWY ROK. Nowe nadzieje na realizację planów, marzeń i postanowień noworocznych ;)
Tymczasem po dłuższej pracowitej przerwie zaczynam blogowanie oczywiście od fantastycznego urlopu w Alpach francuskich.
Kilka ulubionych fotek, a te, na których jestem to by Anna Jończyk i Jacek Firląg.
Pozdrowienia Kochani i życzę realizacji postanowień i powodzenia we wszystkich sferach życia :)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
Tymczasem po dłuższej pracowitej przerwie zaczynam blogowanie oczywiście od fantastycznego urlopu w Alpach francuskich.
Kilka ulubionych fotek, a te, na których jestem to by Anna Jończyk i Jacek Firląg.
Pozdrowienia Kochani i życzę realizacji postanowień i powodzenia we wszystkich sferach życia :)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
Subskrybuj:
Posty (Atom)




































