wtorek, 26 stycznia 2010

KOLORY RULEZ!

Jaki kolor lubisz najbardziej? Jak myślisz jakim jesteś kolorem?
Uwaga... cytuję: "wybory koloru stanowią o naszym osobistym języku uczuć, potrzebach, motywacjach, witalności oraz poczuciu bezpieczeństwa i spełnienia."
Na pobudzenie aktywności polecam czerwony a na chwilkę relaksu zielony :)
A ja zaserwuję sobie mix kolorów na ogólną poprawę nastroju!

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)





sobota, 23 stycznia 2010

BIŻUTERIA PAWEŁ KACZYŃSKI

Jakiś czas temu fotografowałam do katalogu biżuterię mojego brata Pawła Kaczyńskiego. Zdjęcia robiłam na stole bezcieniowym w ogródku. W warunkach przyjemnej jeszcze ciepłej aury jesiennego popołudnia sesja zdjęciowa to po prostu czysta przyjemność.
Mam nadzieję, że uda nam się zorganizować kiedyś sesję z biżuterią przy udziale modelek.

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)






niedziela, 17 stycznia 2010

KILIMANDŻARO

Kilimandżaro oznacza: góra, która lśni. Równo rok temu zdobyłam Uhuru Peak, najwyższy jej punkt. Zastanawiam się teraz, czy słowo "zdobyłam" to nie za dużo powiedziane, ale wtedy to był dla mnie wyczyn. I pozostało to przyjemne uczucie, że było trudno ale się udało, chociaż... nie była to do końca przemyślana wyprawa :)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)





sobota, 16 stycznia 2010

DLA KOGOŚ KOGO KOCHAM

Myślę sobie... jak ważni w naszym życiu są ludzie. Ludzie, których poznajemy w różnych przypadkowych okolicznościach i w wyniku naturalnej selekcji i z jakiś powodów akurat z nimi mamy ochotę utrzymywać kontakt, niewykluczone, że do końca życia...
Znajomi, przyjaciele i partnerzy życiowi.
Czy gdyby akurat o innym czasie i w innym miejscu byłaby ta a nie inna osoba, my bylibyśmy tacy sami jacy jesteśmy teraz?
Czy może to jest raczej tak, że niezależnie od tego kogo poznajemy, w ostatecznym rozrachunku bardzo nas nie zmienia?
Fajnie byłoby myśleć, że ma się wpływ na swoje życie w całości. Ale tak nie jest przecież.
Jakbyśmy sobie tego życzyli czy nie, ludzie zmieniają nasze życie.
Powinniśmy dbać o tych, których lubimy i kochamy, bo dbając o nich, dbamy o siebie.
I z tych czysto egoistycznych pobudek powinniśmy poświęcać im tyle czasu i uwagi, żeby mieć poczucie spełnienia, sensu życia i chęci dalej brnąć dalej nawet i bez nich, kiedy nadejdzie taka chwila, że więcej już ich nie spotkamy...

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)





środa, 13 stycznia 2010

NA OCIEPLENIE KLIMATU

Aż trudno uwierzyć, że podczas gdy my tutaj przebijamy się przez zaspy śniegu, kilka godzin samolotem na południe świat wygląda zupełnie inaczej czyli o mniej więcej 40 stopni różnicy cieplej i odrobinę mniej monochromatycznie...

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)





poniedziałek, 11 stycznia 2010

UNITED COLORS OF CHILDREN

Dzieci. To mój ulubiony temat. Zaczynając od fotografowania ich podczas dalekich podróży, kończąc na maluchach niemowlakach i trochę starszych dzieciaczkach pod naszą szerokością geograficzną.

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)