sobota, 23 stycznia 2010

BIŻUTERIA PAWEŁ KACZYŃSKI

Jakiś czas temu fotografowałam do katalogu biżuterię mojego brata Pawła Kaczyńskiego. Zdjęcia robiłam na stole bezcieniowym w ogródku. W warunkach przyjemnej jeszcze ciepłej aury jesiennego popołudnia sesja zdjęciowa to po prostu czysta przyjemność.
Mam nadzieję, że uda nam się zorganizować kiedyś sesję z biżuterią przy udziale modelek.

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz