Jakiś czas temu fotografowałam do katalogu biżuterię mojego brata Pawła Kaczyńskiego. Zdjęcia robiłam na stole bezcieniowym w ogródku. W warunkach przyjemnej jeszcze ciepłej aury jesiennego popołudnia sesja zdjęciowa to po prostu czysta przyjemność.
Mam nadzieję, że uda nam się zorganizować kiedyś sesję z biżuterią przy udziale modelek.
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz