Kilimandżaro oznacza: góra, która lśni. Równo rok temu zdobyłam Uhuru Peak, najwyższy jej punkt. Zastanawiam się teraz, czy słowo "zdobyłam" to nie za dużo powiedziane, ale wtedy to był dla mnie wyczyn. I pozostało to przyjemne uczucie, że było trudno ale się udało, chociaż... nie była to do końca przemyślana wyprawa :)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz