Znowu o wakacjach... tak, bo potem to już będą tylko służbowe fotki ;) Jeszcze w zeszłym roku zupełnie nieoczekiwanie dla siebie postanowiłam wybrać się z przyjaciółmi do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Kraju tego nigdy nie darzyłam wielką sympatią ale tym razem coś mnie podkusiło. W końcu nieczęsto ma się okazję pojechać do Kalifornii, Arizony czy Newady w takim a nie innym składzie :)
A na więcej wrażeń z fotami podróżniczymi zapraszam na stronę www.martakaczynska.pl
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
poniedziałek, 28 marca 2011
piątek, 25 marca 2011
TERMIGNON 2011
Kilka foteczek z wyjazdu, na którym robiłam fotoreportaż szkoleniowo-imprezowy dla b.p. Salma oraz klubu sportowego RASC.
Pogoda nam niezbyt dopisała ale świetne towarzystwo potrafi wynagrodzić wszelkie niedogodności fotograficzne. I dzięki serdeczne Jackowi, nie ma to jak "rybie oko" ;)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
Pogoda nam niezbyt dopisała ale świetne towarzystwo potrafi wynagrodzić wszelkie niedogodności fotograficzne. I dzięki serdeczne Jackowi, nie ma to jak "rybie oko" ;)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

























