Znowu o wakacjach... tak, bo potem to już będą tylko służbowe fotki ;) Jeszcze w zeszłym roku zupełnie nieoczekiwanie dla siebie postanowiłam wybrać się z przyjaciółmi do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Kraju tego nigdy nie darzyłam wielką sympatią ale tym razem coś mnie podkusiło. W końcu nieczęsto ma się okazję pojechać do Kalifornii, Arizony czy Newady w takim a nie innym składzie :)
A na więcej wrażeń z fotami podróżniczymi zapraszam na stronę www.martakaczynska.pl
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)














Brak komentarzy:
Prześlij komentarz