Nastąpił czas na zmiany. Zmiany na lepsze. Zaczęłam od layout'u mojej głównej strony. Poprzedni layout na czarnym tle podobał mi się na początku, potem coraz mniej... dlatego postanowiłam to zmienić. Teraz mam dwie stronki: www.fotografiawizaz.pl oraz www.martakaczynska.pl
Dlaczego? Tzn. dlaczego dwie?
Bo fotografiawizaz.pl to strona komercyjna, związana z czymś co chcę robić dla innych a martakaczynska.pl to opowieść o innej mojej pasji... podróżowaniu, co mimo, że to popularny temat, nie musi każdego interesować :)
Zatem fotografiawizaz.pl dostał nowy taki w stylu kobiecy layout, błękitno-szary, coś jak albumu na zdjęcia. Osobiście bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że innym też...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz