czwartek, 6 maja 2010

LEOŚ I JEGO MAMA

Leoś jest już na pewno dużo większym chłopcem niż na zdjęciach, które dzisiaj zamieszczam. A to dlatego, że tą sesję robiłam mu równo rok temu. Leoś jest bardzo aktywnym dzieckiem i po kilku godzinach byłam baardzo zmęczona. W sumie całkiem lubię się tak pomęczyć.

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)







ULUBIONE ZDJĘCIE Z WAKACJI

W tym roku mogę sobie co najwyżej pomarzyć o jakichkolwiek egzotycznych wakacjach, gdzie mogłabym znowu porobić jakieś fajne podróżnicze fotki... już mi tego brakuje a co będzie potem? A tak dla samej siebie wrzucam jedno z najulubieńszych zdjęć z moich ostatnich wakacji. Czuję wtedy atmosferę tego miejsca i na chwilkę wracam myślami. Opis do zdjęcia na mojej stronie zdjęć z podrózy www.martakaczynska.pl

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)