czwartek, 6 maja 2010

LEOŚ I JEGO MAMA

Leoś jest już na pewno dużo większym chłopcem niż na zdjęciach, które dzisiaj zamieszczam. A to dlatego, że tą sesję robiłam mu równo rok temu. Leoś jest bardzo aktywnym dzieckiem i po kilku godzinach byłam baardzo zmęczona. W sumie całkiem lubię się tak pomęczyć.

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)







1 komentarz: