W tym roku mogę sobie co najwyżej pomarzyć o jakichkolwiek egzotycznych wakacjach, gdzie mogłabym znowu porobić jakieś fajne podróżnicze fotki... już mi tego brakuje a co będzie potem? A tak dla samej siebie wrzucam jedno z najulubieńszych zdjęć z moich ostatnich wakacji. Czuję wtedy atmosferę tego miejsca i na chwilkę wracam myślami. Opis do zdjęcia na mojej stronie zdjęć z podrózy www.martakaczynska.pl
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz