niedziela, 25 września 2011

SESJE BRZUSZKOWE CZAS ZAANONSOWAĆ

Cudowne uczucie kiedy klient jest zachwycony efektami mojej pracy. Oto niepowtarzalna sesja Karoliny, Roberta oraz Jagody :)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)














poniedziałek, 19 września 2011

PLENER RADZIEJOWICE VS GOŁĄBKI

Uff... mnóstwo pracy, to dobrze, ale nie wiem już jak się nazywam. W przerwie między bieganiem z poczuciem winy ale i spełnionego obowiązku uzupełniam zdjęcia z pleneru ślubnego Agaty i Pawła. W sumie wyszły dwa plenery. W Radziejowicach pod Wawą ostre słońce utrudniało nam pracę ale wyszło ba! romantycznie. Na cudowny zachód słońca wybraliśmy się na moją ulubioną stację kolejową Gołąbki. Blisko domu i uroczo. A Salsa pomagała :)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)


















poniedziałek, 5 września 2011

ŚLUB W SZKOCKĄ KRATĘ

Ulubiona foteczka z tego ślubu już była wcześniej a teraz dorzucam resztę... aby się nie znudzić nie za dużo nie za mało. Ślub był świetny, wypełniony mega pozytywną energią. Z przyjemnością było focić, no żeby nie było, że tylko o te spódniczki mi chodziło, chociaż... nie powiem całkiem, że nie ;)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)