Cudowne uczucie kiedy klient jest zachwycony efektami mojej pracy. Oto niepowtarzalna sesja Karoliny, Roberta oraz Jagody :)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
niedziela, 25 września 2011
poniedziałek, 19 września 2011
PLENER RADZIEJOWICE VS GOŁĄBKI
Uff... mnóstwo pracy, to dobrze, ale nie wiem już jak się nazywam. W przerwie między bieganiem z poczuciem winy ale i spełnionego obowiązku uzupełniam zdjęcia z pleneru ślubnego Agaty i Pawła. W sumie wyszły dwa plenery. W Radziejowicach pod Wawą ostre słońce utrudniało nam pracę ale wyszło ba! romantycznie. Na cudowny zachód słońca wybraliśmy się na moją ulubioną stację kolejową Gołąbki. Blisko domu i uroczo. A Salsa pomagała :)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
poniedziałek, 5 września 2011
ŚLUB W SZKOCKĄ KRATĘ
Ulubiona foteczka z tego ślubu już była wcześniej a teraz dorzucam resztę... aby się nie znudzić nie za dużo nie za mało. Ślub był świetny, wypełniony mega pozytywną energią. Z przyjemnością było focić, no żeby nie było, że tylko o te spódniczki mi chodziło, chociaż... nie powiem całkiem, że nie ;)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
Subskrybuj:
Posty (Atom)













































