poniedziałek, 5 września 2011

ŚLUB W SZKOCKĄ KRATĘ

Ulubiona foteczka z tego ślubu już była wcześniej a teraz dorzucam resztę... aby się nie znudzić nie za dużo nie za mało. Ślub był świetny, wypełniony mega pozytywną energią. Z przyjemnością było focić, no żeby nie było, że tylko o te spódniczki mi chodziło, chociaż... nie powiem całkiem, że nie ;)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)














Brak komentarzy:

Prześlij komentarz