poniedziałek, 19 września 2011

PLENER RADZIEJOWICE VS GOŁĄBKI

Uff... mnóstwo pracy, to dobrze, ale nie wiem już jak się nazywam. W przerwie między bieganiem z poczuciem winy ale i spełnionego obowiązku uzupełniam zdjęcia z pleneru ślubnego Agaty i Pawła. W sumie wyszły dwa plenery. W Radziejowicach pod Wawą ostre słońce utrudniało nam pracę ale wyszło ba! romantycznie. Na cudowny zachód słońca wybraliśmy się na moją ulubioną stację kolejową Gołąbki. Blisko domu i uroczo. A Salsa pomagała :)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)


















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz