W międzyczasie uzupełniam portfolio o kilka foteczek z kilkudniowymi (!) maluchami, które fotografowałam w Instytucie Matki i Dziecka. To ich pierwsza prawdziwa sesja zdjęciowa. Czuję się co najmniej wyróżniona :) Temat jest dość trudny, bo takie maluszki żyją swoim własnym życiem... z drugiej strony bardzo wdzięczny i dający satysfakcję.
Oto kilka foteczek z albumu Twoje Dziecko i Ty. Więcej na mojej stronie.
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
środa, 27 lipca 2011
ZMIANY
Nastąpił czas na zmiany. Zmiany na lepsze. Zaczęłam od layout'u mojej głównej strony. Poprzedni layout na czarnym tle podobał mi się na początku, potem coraz mniej... dlatego postanowiłam to zmienić. Teraz mam dwie stronki: www.fotografiawizaz.pl oraz www.martakaczynska.pl
Dlaczego? Tzn. dlaczego dwie?
Bo fotografiawizaz.pl to strona komercyjna, związana z czymś co chcę robić dla innych a martakaczynska.pl to opowieść o innej mojej pasji... podróżowaniu, co mimo, że to popularny temat, nie musi każdego interesować :)
Zatem fotografiawizaz.pl dostał nowy taki w stylu kobiecy layout, błękitno-szary, coś jak albumu na zdjęcia. Osobiście bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że innym też...
Dlaczego? Tzn. dlaczego dwie?
Bo fotografiawizaz.pl to strona komercyjna, związana z czymś co chcę robić dla innych a martakaczynska.pl to opowieść o innej mojej pasji... podróżowaniu, co mimo, że to popularny temat, nie musi każdego interesować :)
Zatem fotografiawizaz.pl dostał nowy taki w stylu kobiecy layout, błękitno-szary, coś jak albumu na zdjęcia. Osobiście bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że innym też...
Subskrybuj:
Posty (Atom)










