To był taki jeden kwietniowy dzionek, czasem kropiło, czasem wyszło słonko... zdjęcia robiliśmy w sławnym BUWie idealnym na takie plenerowe sesje zdjęciowe. Ola na początku była bardzo spięta, ale jak się rozkręciła to ciężko było ją zatrzymać :)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
piątek, 25 czerwca 2010
czwartek, 6 maja 2010
LEOŚ I JEGO MAMA
Leoś jest już na pewno dużo większym chłopcem niż na zdjęciach, które dzisiaj zamieszczam. A to dlatego, że tą sesję robiłam mu równo rok temu. Leoś jest bardzo aktywnym dzieckiem i po kilku godzinach byłam baardzo zmęczona. W sumie całkiem lubię się tak pomęczyć.
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
ULUBIONE ZDJĘCIE Z WAKACJI
W tym roku mogę sobie co najwyżej pomarzyć o jakichkolwiek egzotycznych wakacjach, gdzie mogłabym znowu porobić jakieś fajne podróżnicze fotki... już mi tego brakuje a co będzie potem? A tak dla samej siebie wrzucam jedno z najulubieńszych zdjęć z moich ostatnich wakacji. Czuję wtedy atmosferę tego miejsca i na chwilkę wracam myślami. Opis do zdjęcia na mojej stronie zdjęć z podrózy www.martakaczynska.pl
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
poniedziałek, 26 kwietnia 2010
SESJA PORTRETOWA
To było jeszcze z zeszłym roku. W studio u Dorotki Kałużyńskiej, modelki Monia i Renia, makijaż i foto: Marta Kaczyńska. Ach, jak ja lubię robić portrety...
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
SALSA
To imię mojego ukochanego zwierzątka. Dziewczynka. Wesoła. Sprytna. Pieszczocha. Mądra. Grzeczna. Nie lubi jak jej robię zdjęcia bo raz dostała lampą po oczach. Odwraca wzrok albo sobie idzie.
Ostatnio biegałam po domu z obiektywem do macro i Salsy oko zostało mimochodem złowione ;)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
Ostatnio biegałam po domu z obiektywem do macro i Salsy oko zostało mimochodem złowione ;)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
czwartek, 15 kwietnia 2010
ŻAŁOBA
Trwa żałoba narodowa z powodu katastrofy lotniczej w dniu 10 kwietnia, śmierci prezydenta Polski, jego żony oraz współpracowników i członków rządu. Wstrząs i okropny smutek. Czuję się jakby umarł mi ktoś bliski. Nie umiem wyjść na ulicę i robić zdjęć tym wszystkim ludziom, którzy stawiają znicze, stoją w kolejce aby pożegnać się z prezydentem, utrwalać smutne twarze i łzy na policzkach. Może nie dorosłam do fotoreportażu o tragicznym znaczeniu. Nie ogarniam tego i niech tak chwilowo zostanie...
czwartek, 1 kwietnia 2010
BYŁ SOBIE URLOP
Obiecałam sobie, że co jak co ale bloga to bede pisać na bieżąco... a tu prosze, marzec leży. Ale mam dobrą wymówkę, najpierw to były moje urodziny, czyli mała depresja oraz urlop, czyli bardzo intensywnie :) W urodziny pracowałam a na urlopie było naprawdę fantastycznie. W obu przypadkach udało się zrobić sporo całkiem interesujących fotek. Zamieszczam te, które szczególnie przypadły mi do gustu :) Jak co roku góry i nartki... ciężko jest potem wrócić do rzeczywistości...
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
czwartek, 25 lutego 2010
BRZUSZEK
Zanim pokażę sesję z zawartości brzuszka, myślę, że należy mu się oddzielny pokaz sesji na blogspocie. Właścicielka brzuszka pozowała do zdjęć niczym profesjonalna modelka. Sesja odbyła się w domu przyszłej mamusi, w 7 i 9 miesiącu przed rozwiązaniem. Właściwie istniało ryzyko, że nie zdązymy, ale Milenka niespecjalnie spieszyła się na ten świat :) Ach... zdjęć wyjątkowych było znacznie więcej ale szacunek modelce się należy i do zobaczenia tylko dla nielicznych ;) Zatem dla licznych oto brzuszek w roli głównej!
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
poniedziałek, 8 lutego 2010
BIŻUTERIA ARTISTICA
Biżuterii ciąg dalszy... słabość każdej prawdziwej kobiety ;) Tym razem sesja dla Artistica kolekcji Grunge m.in. do magazynu Gala i na stronke. Osobiście polecam, mimo, że jestem zagorzałą fanką biżuterii mojego brata... w tym przypadku również uległam :)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
wtorek, 26 stycznia 2010
KOLORY RULEZ!
Jaki kolor lubisz najbardziej? Jak myślisz jakim jesteś kolorem?
Uwaga... cytuję: "wybory koloru stanowią o naszym osobistym języku uczuć, potrzebach, motywacjach, witalności oraz poczuciu bezpieczeństwa i spełnienia."
Na pobudzenie aktywności polecam czerwony a na chwilkę relaksu zielony :)
A ja zaserwuję sobie mix kolorów na ogólną poprawę nastroju!
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
Uwaga... cytuję: "wybory koloru stanowią o naszym osobistym języku uczuć, potrzebach, motywacjach, witalności oraz poczuciu bezpieczeństwa i spełnienia."
Na pobudzenie aktywności polecam czerwony a na chwilkę relaksu zielony :)
A ja zaserwuję sobie mix kolorów na ogólną poprawę nastroju!
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





















































