poniedziałek, 26 kwietnia 2010

SALSA

To imię mojego ukochanego zwierzątka. Dziewczynka. Wesoła. Sprytna. Pieszczocha. Mądra. Grzeczna. Nie lubi jak jej robię zdjęcia bo raz dostała lampą po oczach. Odwraca wzrok albo sobie idzie.
Ostatnio biegałam po domu z obiektywem do macro i Salsy oko zostało mimochodem złowione ;)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz