Pracownia Fotografii i Wizażu Marta Kaczyńska

poniedziałek, 26 kwietnia 2010

SESJA PORTRETOWA

To było jeszcze z zeszłym roku. W studio u Dorotki Kałużyńskiej, modelki Monia i Renia, makijaż i foto: Marta Kaczyńska. Ach, jak ja lubię robić portrety...

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)






Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: KOBIETA, PORTRAIT, PORTRET, WOMAN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)
  • Pracownia FOTOGRAFII & WIZAŻU Marta Kaczyńska
  • Marta Kaczyńska TRAVEL PHOTOGRAPHY

Etykiety

BELLY BIAŁACZKA BIŻUTERIA BRZUSZEK CAT CHILD CIĄŻA COLOURS DOG DZIECKO FAMILY FRIEND JEWELLERY KOBIETA KOLORY KOT LEUKAEMIA MAKE-UP MAKIJAŻ PACKSHOT PIES PODRÓŻE PORTRAIT PORTRET PREGNANT PRZYJACIEL RODZINA SPORT ŚLUB TRAVEL WEDDING WIZAŻ WOMAN

Archiwum bloga

  • ►  2012 (7)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (4)
  • ►  2011 (26)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  października (3)
    • ►  września (3)
    • ►  sierpnia (15)
    • ►  lipca (2)
    • ►  marca (2)
  • ▼  2010 (15)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  maja (2)
    • ▼  kwietnia (4)
      • SESJA PORTRETOWA
      • SALSA
      • ŻAŁOBA
      • BYŁ SOBIE URLOP
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (6)
© MARTA KACZYŃSKA. Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.