poniedziałek, 26 kwietnia 2010
SESJA PORTRETOWA
To było jeszcze z zeszłym roku. W studio u Dorotki Kałużyńskiej, modelki Monia i Renia, makijaż i foto: Marta Kaczyńska. Ach, jak ja lubię robić portrety...
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz