środa, 27 lipca 2011

NIEMOWLAKI

W międzyczasie uzupełniam portfolio o kilka foteczek z kilkudniowymi (!) maluchami, które fotografowałam w Instytucie Matki i Dziecka. To ich pierwsza prawdziwa sesja zdjęciowa. Czuję się co najmniej wyróżniona :) Temat jest dość trudny, bo takie maluszki żyją swoim własnym życiem... z drugiej strony bardzo wdzięczny i dający satysfakcję.
Oto kilka foteczek z albumu Twoje Dziecko i Ty. Więcej na mojej stronie.

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz