Czytam książkę Davida duChemin "Poza Kadrem" i wcale nie jest ona o tym jak lepiej fotografować a o tym jak prowadzić firmę fotograficzną, jak żyć z fotografii... dla obecnych i przyszłych fotografów cenna wiedza i nauka. Zainspirowana książką postanowiłam właśnie jakoś od innej strony zacząć promować swoją działalność. Pomijając, że okazało się, że popełniłam mnóstwo błędów i wszystko robię nie tak... tym razem jeśli zmienię front teoretycznie powinno się udać. Kolejny krok ku konsekwencji prowadzenia takiej firmy jak moja jest ujednolicenie głównej strony komercyjnej, bloga, wizytówek, ulotek i wszystkiego co wiąże się z działalnością marketingową. Niestety fotograf i wizażystka w jednym musi mieć łeb na karku i tyle. Artystyczną duszyczkę chowamy do kieszeni i bierzemy się za konkrety. Zatem nowa strona jest, wizytówki prawie są oraz blog nowy jak widać też. Może nie identyczny jak strona, ale w podobnej konwencji.
bardzo Ci kibicuję w tej zaciętej walce z brutalnym światem biznesu...znając co nie co Twoją Artystyczną Duszyczkę:)
OdpowiedzUsuńbiorąc pod uwagę, że Moja Artystyczna Duszyczka przeważa nad Rozsądnym Myśleniem walka będzie zagorzała ;)
OdpowiedzUsuń