piątek, 19 sierpnia 2011

UPIĘKSZANIE BEZ PHOTOSHOPA

Zanim przejdziemy do makijażu do sesji najpierw musimy poddać się obowiązkowemu procesowi upiększania :)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz