środa, 10 sierpnia 2011

WIZYTÓWKA PFiW

Oto moja wizytówka. Czekam na przesyłkę, więc nie wiem jak będzie wyglądać w realu... Otóż sama ją zaprojektowałam, siedziałam pół dnia, zrobiłam tak żeby wpadała w klimat strony i bloga. Może się okazać, że rzeczywistość bywa okrutna. Obawiam się, że czcionka jest za mała i za skomplikowana, chociaż bardzo mi się podoba. Zatem pytanie czy warto samemu projektować czy zlecać komuś innemu. Często wiąże się to z tym, że próbujemy zaoszczędzić a potem wychodzimy na tym jak kurczę "Zabłocki na mydle". Oddać się w ręce specjalisty, pozbyć się pewnej czasem sporej sumy pieniędzy czy pakować się w potencjalne kłopoty poprzez niedokładną znajomość tematu, jednnocześnie licząc, że może się uda?




1 komentarz:

  1. kto jak kto ale artyści powinni liczyć tylko na siebie. wizytówka ma odzwierciedlać to co tworzysz aby być chociaż w części zrozumianym lub aby zaintrygować...

    OdpowiedzUsuń