Oto moja wizytówka. Czekam na przesyłkę, więc nie wiem jak będzie wyglądać w realu... Otóż sama ją zaprojektowałam, siedziałam pół dnia, zrobiłam tak żeby wpadała w klimat strony i bloga. Może się okazać, że rzeczywistość bywa okrutna. Obawiam się, że czcionka jest za mała i za skomplikowana, chociaż bardzo mi się podoba. Zatem pytanie czy warto samemu projektować czy zlecać komuś innemu. Często wiąże się to z tym, że próbujemy zaoszczędzić a potem wychodzimy na tym jak kurczę "Zabłocki na mydle". Oddać się w ręce specjalisty, pozbyć się pewnej czasem sporej sumy pieniędzy czy pakować się w potencjalne kłopoty poprzez niedokładną znajomość tematu, jednnocześnie licząc, że może się uda?


kto jak kto ale artyści powinni liczyć tylko na siebie. wizytówka ma odzwierciedlać to co tworzysz aby być chociaż w części zrozumianym lub aby zaintrygować...
OdpowiedzUsuń