No i stało się! Przyszły wizytówki i są tak ogólnie do wyrzucenia :( Niestety sprawdziło się najgorsze, chociaż to czego się obawiałam nie stało się a stało się to czego się nie spodziewałam... Projekt był dobry ale zdjęcia wyszły za ciemne, chociaż teoretycznie nie powinny były... Chciałam zaoszczędzić i skorzystałam z taniego dostawcy, który nie przyjmuje tego typu reklamacji. Zatem więcej z ich usług nie skorzystam i tyle.
Zmieniając temat na przyjemniejszy, niejako związany z biznesem... bo sesja portretowa biznesowa z akcentem casual.
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz