wtorek, 30 sierpnia 2011

PRACA

Weekend był baardzo pracowity. W sobotę dwa makijaże w tym ślubny, potem ślub, wesele a w niedzielę 3 x chrzciny. Uff... wczoraj przestał mnie boleć nadgarstek. Licznik na gruperze 136, wynik nienajgorszy, ponoć najlepszy ze wszystkich sesji fotograficznych oferowanych w gruperze. Najbliższe weekendy zaklepane...

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz