sobota, 13 sierpnia 2011
BĘDZIE ŚLUB
Jutro ślub Agaty i Pawła. Makijaż Agaty robi specjalistka od makijażu ślubnego Magda Słomka a ja fotoreportaż. Przygotowania, ślub, wesele. Fotograf musi się solidnie przygotować i wyspać, prawie tak jak panna młoda ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz