sobota, 13 sierpnia 2011

BĘDZIE ŚLUB

Jutro ślub Agaty i Pawła. Makijaż Agaty robi specjalistka od makijażu ślubnego Magda Słomka a ja fotoreportaż. Przygotowania, ślub, wesele. Fotograf musi się solidnie przygotować i wyspać, prawie tak jak panna młoda ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz