Weekend był bardzo pracowity ale dałam radę :) Foty ze ślubu już wkrótce. Wczoraj naszło mnie na wymyślanie logo. Wstępna koncepcja jest. Jakieś tam małe aparaciki, kolorowe, aby nawiązywały do wizażu... ale znowu pojawia się sprawa z nazwą, bo jest dość długa... Co robić? Jak to ogarnąć. Niełatwa sprawa...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz