poniedziałek, 22 sierpnia 2011

ŚLUB AGATY I PAWŁA

Foty ze ślubu Agaty i Pawła miałam dać trochę później ale nie mogłam się powstrzymać. Akurat jestem na bieżąco, więc jakoś tak się składa, bo wzięłam się za obróbkę i zdjęcia będą gotowe zanim Młodzi wrócą w podróży poślubnej. Wczoraj był plener ale o plenerze to next time.

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)












Brak komentarzy:

Prześlij komentarz