Foty ze ślubu Agaty i Pawła miałam dać trochę później ale nie mogłam się powstrzymać. Akurat jestem na bieżąco, więc jakoś tak się składa, bo wzięłam się za obróbkę i zdjęcia będą gotowe zanim Młodzi wrócą w podróży poślubnej. Wczoraj był plener ale o plenerze to next time.
(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)












Brak komentarzy:
Prześlij komentarz