piątek, 25 marca 2011

TERMIGNON 2011

Kilka foteczek z wyjazdu, na którym robiłam fotoreportaż szkoleniowo-imprezowy dla b.p. Salma oraz klubu sportowego RASC.
Pogoda nam niezbyt dopisała ale świetne towarzystwo potrafi wynagrodzić wszelkie niedogodności fotograficzne. I dzięki serdeczne Jackowi, nie ma to jak "rybie oko" ;)

(chcesz obejrzeć duże zdjęcia to sobie na nie kliknij)












Brak komentarzy:

Prześlij komentarz