Pracownia Fotografii i Wizażu ma już swoje logo. Dobrego grafika niełatwo znaleźć. Dziękuję za profesjonalizm Piotrowi Margas z Pracowni Graficznej Oneshot oraz Studio Foto Ursus, z którym współpracuję i myślę, że nie raz bardzo owocnie. A tutaj efekt pracy Piotra i chwalę się nowym logo. Jak sie podoba?

Całkiem spoko.
OdpowiedzUsuńcałkiem bardzo spoko :-)
OdpowiedzUsuńwedług mnie też spoko spoko :)
OdpowiedzUsuń