piątek, 21 października 2011

NOWE LOGO

Pracownia Fotografii i Wizażu ma już swoje logo. Dobrego grafika niełatwo znaleźć. Dziękuję za profesjonalizm Piotrowi Margas z Pracowni Graficznej Oneshot oraz Studio Foto Ursus, z którym współpracuję i myślę, że nie raz bardzo owocnie. A tutaj efekt pracy Piotra i chwalę się nowym logo. Jak sie podoba?

3 komentarze: